LUTY 2016
11 lutego 2016 r. w Białymstoku na uroczystej gali podsumowującej III Edycję Wojewódzkiego Konkursu "Co to jest 112?" uczennice z grupy projektowej biblioteki odebrały nagrody i otrzymały tytuły laureatek konkursu.
NASZ BLOG ZAJĄŁ I MIEJSCE


GRUDZIEŃ 2015
 Blog "Na ratunek-112" stanowi pracę konkursową na Wojewódzki Konkurs "Co to jest 112?", którego organizatorem jest Wojewoda Podlaski, współorganizatorami Podlaski Kurator Oświaty w Białymstoku i Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach.
Autorkami bloga są uczennice z klasy językowej 1a Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół nr 8 w Suwałkach. Grupa projektowa w składzie: Oliwia Chmielewska, Julia Olszewska, Monika Marcinkiewicz, Aleksandra Rzadkowska, Marianna Serafin i Zuzanna Żdanuk pod opieką nauczyciela bibliotekarza Małgorzaty Poznańskiej przez kilka tygodni zgłębiała tajniki blogowania, opracowywała posty, zbierała i sama tworzyła materiały, które następnie zostały zamieszczone na stronach bloga. 
Mamy nadzieję, że powstały blog będzie służył i uczniom, i nauczycielom, w poznawaniu i propagowaniu zagadnień związanych z działalnością służb ratunkowych oraz właściwych zachowań w sytuacjach zagrożenia życia, zdrowia, mienia lub środowiska. 

 ŻYCZYMY MIŁEJ LEKTURY!